pondělí 9. listopadu 2009

Sport Life, Digitex a Mizuno podzimní sedmička

Poprvé v historii Sport Life se objevila také firma Mizuno, která zde přímo na brněnském výstavišti uspořádala svůj závod v rámci seriálu Mizuno Running Cup. Stačilo se zaregistrovat na internetu, a pak přijít v sobotu před výstaviště, kde se předávala startovní čísla, sloužící také jako vstupenka na Sport Life, Bike Brno, Caravaning Brno, Boat Brno a Digitex.

Musím říct, že spojení těchto všech veletrhů dohromady nebyl vůbec špatný nápad. Vlastně, když tak přemýšlím, tak toto jsou snad jediné veletrhy na BVV, které mě zajímají. Sice jsem nestihl projít úplně vše, ale i tak jsem zde viděl pár zajímavých věcí - např. u stánku nVidia jsem vyzkoušel 3D Vision (grafická karta promítá obraz hry dvakrát v určitém posunu, s nasazenými brýlemi pak lze vidět obraz do hloubky), nebo jsem viděl přetaktování Intel Core i7 kapalným dusíkem u stánku PCTuning. Na samotném Sport Life a Bike Brno to už bylo o něco chudší, zde hlavně šlo o to prodat různé sportovní věcičky s co největšími slevami.

Trať samotného závodu Podzimní sedmičky vedl napříč dvojitou cestou od hlavního vstupu směrem k pavilonu G2. Okruh byl dlouhý 700m, a nepřehledné bylo hlavně mísení rychlejších a pomalejších běžců. Všichni ale dostali čipy a u startu byla velká časomíra. Pěkné bylo i to, že kolem trati přihlíželo a povzbuzovalo docela dost lidí... Na závěr dostal každý nějaké malé dárky od Mizuna. Celkově povedený závod opět po dlouhé době.

Žádné komentáře: